MİNİ CAM KAVANOZLARDA SÜSLÜ BEBEK BADEM ŞEKERLERİ


Yaptığım pek çok ürün içinden en beğenilen ve sipariş verilen ürünüm, bu sevimli badem şekerleri...

İster sevgilinize(eşinize) yıl dönümü hediyesi olarak,ister bebek partileri,hastane odası ikramlığı yada mevlit gibi özel günlerinizde misafirlerinize ikram edebileceğiniz farklı bir ürün.

Şeker hamuruyla süslenmiş'' Pelit '' marka badem şekerlerinin sunumu ,sizlerden gelen isteklere bağlıdır.Şık bir hediye kutusunda,tepside,daha önceden yaptığım ve sayfamda paylaştığım mıknatıslı ahşap kutularda ya da böyle özel dekorlanmış mini cam kavanozlarda sunum yapılabilinir.

Mini cam kavanoz içerisinde iki adet süslenmiş badem şekeri bulunmaktadır.(Bebek başı ve çiçek şeklinde)Arzu ederseniz önceden yaptığım karışık badem şekerleri içerisinden veya sizin istediğiniz(uygulanabilir bir model ise)şekilde de bademler hazırlanabilir.

Kavanoz üzerine tül kesilip yine şeker hamurundan şekiller ile süslenmiştir.(Kavanoz üzerindeki süs, şeker hamuru olmasına rağmen, yapıştırıcı kullanıldığından dolayı gıdaya uygun değildir.)Uygun renk kurdele ve cam nazar boncuğu ile süsleme tamamlanmıştır.

Kavanoz kenarına bebek ismi eklenebilir.İstenirse kavanoz kapağına tül(kumaş) yerine, istenilen modelde sticker baskısı yapıştırılabilir. Sticker baskılı kavanozlarda minimum sipariş miktarı 50 adet,diğerlerinde ise  30 adettir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...